Obavijest o godišnjem odmoru (22.07. – 16.08. 2024.)

Poštovani pacijenti,

Želimo vas obavijestiti da će djelatnici Poliklinika Preventis koristiti godišnji odmor od 22. srpnja do 16. kolovoza 2024. godine.

Tijekom ovog razdoblja, naši ordinacijski termini neće biti dostupni, ali uvijek možete stupiti u kontakt s nama putem e-maila info@poliklinika-preventis.hr .
Svi upiti zaprimljeni putem e-maila bit će obrađeni nakon završetka godišnjeg odmora, počevši od 19. kolovoza 2024.

Zahvaljujemo na razumijevanju i strpljenju. Želimo Vam ugodno ljeto i radujemo se ponovnom susretu po povratku.

Vaš tim Poliklinike Preventis

Kontaktirajte nas za više informacija o Klubu seniora

Zdraviji zaposlenici, snažnije tvrtke: posebne pogodnosti Poliklinike Preventis za tvrtke

Najbolje godine uz “Klub seniora”

Obavijest o godišnjem odmoru (22.07. – 16.08. 2024.)

Prikaz slučaja – uspješna rehabilitacija rupture (puknuća) mišića kvadricepsa

5 razloga zašto vam je potreban ultrazvuk što prije

Prijavite se na naš newsletter i ostvarite popust od 20% na posebne pakete terapije koje smo pripremili samo za Vas.