Najbolje godine uz “Klub seniora”

Dobrodošli u Klub Seniora Poliklinike Preventis!

U Poliklinici Preventis brinemo za zdravlje svih naših pacijenata, a posebno pažnju posvećujemo našim “starijim i mudrijim” članovima zajednice. S ponosom predstavljamo Klub Seniora, naš novi program osmišljen kako bi vam omogućili najbolju skrb i podršku u zlatnim godinama.

Zašto Klub Seniora?

Istraživanja su pokazala da su starije osobe sklonije ozljedama. Upravo zbog toga, naš Klub Seniora nudi posebne pogodnosti koje pomažu u prevenciji ozljeda, a ukoliko do njih i dođe, omogućujemo terapiju po posebnim uvjetima. Osim toga, svaki mjesec organiziramo predavanja i radionice sa stručnjacima iz raznih područja kako bismo vam pružili najnovije informacije i savjete za zdrav i aktivan život.

Kako postati član Kluba Seniora?

Članstvo u Klubu Seniora je jednostavno i besplatno! Sve što trebate učiniti je ispuniti pristupnicu i predati ju članu našeg tima u Poliklinici Preventis. Uz pristupnicu, potrebno je pokazati umirovljeničku iskaznicu. Nakon toga, primit ćete člansku iskaznicu s kojom ćete moći koristiti sve pogodnosti koje pruža naš Klub Seniora.

Pogodnosti za članove Kluba Seniora

Članovi Kluba Seniora imaju pristup brojnim pogodnostima, uključujući:

• Popust na terapije:
    • Za 5 plaćenih terapija – 1 terapija gratis
    • Za 10 plaćenih terapija – 2 terapije gratis
  • Prednost i kraće vrijeme čekanja slobodnog termina
  • Stručna predavanja i radionice
  • Popust od 10% na sve usluge za članove obitelji

Koliko košta članstvo u Klubu Seniora?

Članstvo u Klubu Seniora je potpuno BESPLATNO. Jedini uvjet je da imate status umirovljenika u Republici Hrvatskoj.

Pridružite nam se i uživajte u zlatnim godinama uz Polikliniku Preventis!

U Poliklinici Preventis vjerujemo da su zlatne godine vrijeme za uživanje i brigu o zdravlju. Naš Klub Seniora osmišljen je kako bismo vam pomogli da ostanete aktivni, informirani i zdravi. Pridružite se našem Klubu Seniora i iskoristite sve pogodnosti koje smo pripremili za vas!

Za više informacija i pristupnice posjetite našu polikliniku ili nas kontaktirajte putem telefona ili kontakt forme.

Kontaktirajte nas za više informacija o Klubu seniora

Zdraviji zaposlenici, snažnije tvrtke: posebne pogodnosti Poliklinike Preventis za tvrtke

Najbolje godine uz “Klub seniora”

Obavijest o godišnjem odmoru (22.07. – 16.08. 2024.)

Prikaz slučaja – uspješna rehabilitacija rupture (puknuća) mišića kvadricepsa

5 razloga zašto vam je potreban ultrazvuk što prije

Prijavite se na naš newsletter i ostvarite popust od 20% na posebne pakete terapije koje smo pripremili samo za Vas.